MAGAZYN BRANŻY GEMMOLOGICZNEJ I JUBILERSKIEJ

Reklama

Zapraszamy do współpracy z nowym, bezpłatnym magazynem popularno-naukowym Gems&Jewelry. Stworzone przez nas pismo poświęcone zostało branży jubilersko-gemmologicznej. Gems&Jewelry jest magazynem wydawanym tylko z okazji największych targów branżowych Amberif i Złoto Srebro Czas. Naszym głównym celem jest wypełnienie luki na polskim rynku wydawniczym. Skupiamy się na fachowych artykułach branży gemmologiczno-jubilerskiej.

Wydawanie magazymu tylko dwa razy w roku gwarantuje najwyższą jakość i fachowość artykułów, których autorami są wyłącznie doświadczeni i uznani fachowcy. Zbiór tematów będzie zawsze ciekawy i praktyczny, co daje pewność, że każdy branżowy czytelnik odłoży kolejny numer do swojej biblioteczki.

Wiemy, że trudno zaufać nowemu przedsięwzięciu, dlatego dla zachęty przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę promocyjną . Zachęcamy do skorzystania z możliwości rekamy w atrakcyjnych cenach. Z naszej strony zapewniamy, że będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani, a reklama odniesie sukces marketingowy.

Promocyjny cennik reklam

MAGAZYN